Om oss

OK-Ventilasjon AS er en ventilasjonsentreprenørbedrift som startet som et enkeltmannsforetak av Ola Knaldre i 1990.

OK-Ventilasjon AS har pr i dag 8 ansatte, derav 2 Prosjektledere, 1 Serviceleder, 2 økonomi/adm, 1 Servicetekniker og 2 Montører. Vårt firma benytter seg også av lokal arbeidskraft som; kanaler og montasje fra Blikkhuset Hallingdal AS og produksjon fra Gol Stål AS

Våre ansatte er:

Laila-Merete Knaldre
Daglig leder
Tlf .: 32 08 65 91
Mob.: 917 06 244
epost : lmk@ok-ventilasjon.no

Ola Knaldre
Senior prosjektleder
Tlf .: 32 08 65 92
Mob.: 905 92 110
epost : ola@ok-ventilasjon.no

Nora Turkiene
Siv.ing./prosj.leder
Tlf .: 32 08 65 95
Mob.: 477 28 684
epost : nora@ok-ventilasjon.no

Sigve Jordheim

Servicetekniker

Mob.:994 81 448

e-post: sigve@ok-ventilasjon.no

 

 

 

Mattias Pettersson

Serviceleder
Tlf.: 32 08 65 98
Mob.: 916 41 281
epost: mattias@ok-ventilasjon.no

Bjørn-Ivar Knaldre
Fagarbeider/blikkenslager
Mob.: 916 67 396
e-post: bik@ok-ventilasjon.no

Vigdis Brekko Sørbøen
Regnskapsmedarbeider
Tlf.: 32 08 65 91                                  e-post:vigdis@ok-ventilasjon.no

 

Hallvard Gjøstein
Montør
Mob.: 948 55 390
e-post: hallvard@ok-ventilasjon.no